Спортсмени відзначили День Незалежності України

З нагоди Дня Незалежності України з 22 по 24 серпня в місті проводилися змагання з пляжного волейболу, футболу, плавання.

В змаганнях з пляжного волейболу приймали участь спортсмени міста та Вознесенського району. 22 серпня змагалися змішані пари (чоловік- жінка). Перше місце зайняла пара Сергієнко Аліна - Павловський Віталій. На другому місці Тодорашко Юлія - Онищук Андрій і на третьому місці Панасюченко Альбіна - Колісниченко Олександир.

В басейні ФОК «Водограй» відбулися змагання між плавцями нашого міста та м. Юукраїнська. Змагалися спортсмени в таких видах плавання: брас, батерфляй, вільний стиль, на спині на дистанції 50 метрів. Переможцями та призерами в своїх дисциплінах стали: Колбас Артур (перше місце брас та перше місце на спині), Юн Максим (друге місце батерфляй та друге місце на спині), Гонтаренко Андрій (перше місце вільний стиль), Кирток Дарья (перше місце батерфляй та перше місце вільним стилем), Кирток Богдан (друге місце на спині та третє вільним стилем), Тодорашко Роман (третє батерфляй і третє вільним стилем).

23-24 серпня в боротьбу вступили чоловіки в змагання з пляжного волейболу. Прийняло участь дванадцять команд. Переможцями та призерами змагань стали: перше місце Павловський Віталій – Онищук Андрій, друге місце Кіпер Сергій – Ткачук Дмитро, на третьому Колісниченко Олександр - Сідорін Віталій.

Всі переможці змагань були нагороджені грамотами міського голови та грамотами Вознесенського міського центру ФЗН «Спорт для всіх».

Кульмінацією змагань стала товариська гра з футболу між командами «Ветеран» (м. Вознесенськ) та ФК «Дорошівка». Перемогу святкували більш молодші гравці команди ФК «Дорошівка».

Вознесенський міський центр ФЗН «Спорт для всіх»

Дата: 26.08.2015 / Переглядів: 915 / Комментарії - 0 шт.