На старті юні плавці!

І знову наш чудовий ФОК «Водограй» гостинно відкриває двері перед нашими гостями, юними плавцями з м.Южноукраїнська. Так 22 лютого відбулися змагання з плавання між командами м. Вознесенська та м. Южноукраїнська. Змагання проводилися з таких стилів плавання, як вільний стиль, на спині, брас. В кожному виді точилася запекла боротьба.

Переможцями в своїх вікових категоріях стали наші юні плавці: 100 м. вільний стиль Гонтаренко А., 50 м. Філіпенко О., друге місце 100 м. Степанішін М., третє місце на 100 м. Кирток Б.

В брасі на 100 м. серед дівчаток перемогу святкували Губкіна Б., на другому місці Цуркан М., Руда К. Трянова М., на третьому місці Кирток Д. Серед хлопчиків в брасі другі місця посіли Михайлов А. та Топушин В.

Вдало виступили наші плавці в плаванні на спині. Перші місця посіли Юн М. та Кібиш Д., Пелещук М. друге місце, третє місце Афонін О. На 50 м. Кашулін С. був другим.

Дякуючи відмінній роботі суддійській бригаді в складі: Колісніченко О, Домус О., Осіпов В, Берко В., Дікусар М., Березоський М., Гончаренко А., змагання пройшли на належному рівні.

Дата: 24.02.2015 / Переглядів: 779 / Комментарії - 0 шт.