Турнір «Чотирьох»

15 лютого на честь 26 річниці виведення радянських військ з Афганістану в місті відбувся турнір з волейболу. В змаганнях прийняли участь чотири найсильніших команди міста та району. Право грати в турнірі вони вибороли в відкритому чемпіонаті міста де посіли призові місця, це команди с. Мартинівка, «Нібулон» с. Яструбинове, Вознесенський професійний ліцей та команда 50\50. Змагання підтвердили що це дійсно сильні команди. Так в ході змагань жодній з команд не вдалося уникнути поразки. При підведенню результатів виявилося, що дві команди 50\50 та професійного ліцею набрали по п’ять очок, а команди с. Мартинівки та «Нібулон» по чотири очки. За сумою виграшних партій кращою виявилася команда 50\50. Вона і посіла перше місце. Команда переможець виступала в складі: Колісніченко О. Дігусар М. Бобаль О. Кулик Д. Запорощенко Д. Мамчур В. граючий тренер Салюк А.В.

Учасники турніру щиро дякують депутату міської ради, директору Вознесенської гімназії №1 Нечипорук І.М. за надану можливість грати в чудовому спортивному залі.

Дата: 17.02.2015 / Переглядів: 804 / Комментарії - 0 шт.