Успіхи вознесенських борців греко-римського стилю

8 лютого в м. Первомайськ на честь четвертої річниці спортивного клубу "Золотий алекс" проводився відкритий турнір з жиму штанги лежачи. В цьому турнірі приймало участь близько 50 спортсменів з різних міст, які показали гарні результати в різних вагових категоріях, в тому числі і дівчата.

Серед дівчат перше місце зайняла спортсменка з м. Вознесенськ - Мілюкова Анастасія.

У ваговій категоріі до 90 кг. перше місце посів спортсмен також із м. Вознесенськ - Коваленко В.

Перше місце у абсолютній ваговій категоріі 90+ та найсильнішим спортсменом цього турніру з результатом 165 кг., якого нагородили кубком та медалями, став майстер спорту України з м. Вознесенськ Мосінов Максим, який працює тренером на ФОК " Водограй".

7 лютого в м. Одесі проходив турнір з греко-римської боротьби пам’яті Толмачова cеред школярів 2003-2005 рр. народження.

Зінський Богдан став чемпіоном.  Тюхтя Віктор зайняв 3-є місце.

В змаганнях приймало участь 20 команд - 220 учасників.

1 лютого в м. Миколаєві відбулась відкрита першість м.Миколаєва з греко-римської боротьби серед юнаків 2000-2002рр. народження.

Призерами стали: 2-е місце - Красногорський Іларіон, 3-є місце - Бутук Юрій, Бутирчик Олександр - 3-є місце. В змаганнях приймало участь 12 команд -120 учасників.

Бажаємо спортсменам й надалі наполегливо тренуватись, гідно представляти наше місто та завжди бути на найвищій сходинці п'єдисталу!

 

                                                                Тренер Матіїв В.М.

Дата: 17.02.2015 / Переглядів: 933 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -