У фізкультурно-оздоровчому комплексі "Водограй" відбулися змагання з греко-римської боротьби

16 листопада на честь дворіччя ФОК «Водограй» відбулися змагання з греко - римської боротьби. До нас завітали борці з м. Нового Буга, м. Миколаєва (МОК КДЮСШ №1, ДЮСШ №7), селища Веселиново, м. Южноукраїнська. Наше місто представляли вихованці тренера, майстра спорту Матіїва В.М..

Загалом за перемогу змагалося 124 юних борців 2000-2005 років народження.

Перед початком змагань з привітанням виступили міський голова Луков В.Д., почесний гість змагань ветеран, старший тренер, майстер спорту Салеєв М.Л.. Доречно сказати, що вихованець Салеєва М.Л. став чемпіоном Європи з греко - римської боротьби. Також на змаганнях були присутні ветерани, майстри спорту Тимофієв В.В, Петрученко І.А.

І ось розпочалися змагання. В 17 вагових категоріях точилася запекла боротьба. Не дивлячись на свій юний вік всі борці показали добру фізичну та технічну підготовку. Але, як і в кожному виді спорту є переможці та переможені.

Так переможцями в командному заліку стала команда МОК КДЮСШ №1, на другому місці команда Веселиново, на третьому команда Вознесенська, на четвертому ДЮСШ №7, на п’ятому місці команда Южноукраїнська, на шостому місці команда Нового Буга.

В індивідуальному заліку чемпіонами стали: Прагуза Д. - вагова категорія 26 кг (ЗОШ №4), Лакіза М. - вагова категорія 76 кг. (ЗОШ №4).

Другі місця посіли: Яловчук В. - категорія 42 кг. (ЗОШ №10), Музика А. - категорія 85 кг. (ЗОШ №2), Прагуза М. - категорія 47 кг. (ЗОШ №4), Шевкопляс Д. - категорія 47 кг. (ЗОШ №5).

Третє місце посіли: Осадчий Д. - категорія 29 кг. (ЗОШ №2), Антонов М. - категорія 76 кг (ЗОШ №2).

Всі переможці та призери були нагородженні грамотами міського голови.

Дата: 19.11.2014 / Переглядів: 1082 / Комментарії - 0 шт.